PPA
| vocans | ||
|---|---|---|
| mnl/vrl | onzijdig | |
| nom. ev. | vocans | vocans |
| gen. ev. | vocant–is | vocant–is |
| dat. ev. | vocant–i | vocant–i |
| acc. ev. | vocant–em | vocans |
| abl. ev. | vocant–e | vocant–e |
| nom. mv. | vocant–es | vocant–ia |
| gen. mv. | vocant–ium | vocant–ium |
| dat. mv. | vocant–ibus | vocant–ibus |
| acc. mv. | vocant–es | vocant–ia |
| abl. mv. | vocant–ibus | vocant–ibus |
Het rijtje van het ppa gaat grotendeels hetzelfde als het rijtje van ingens. De enige afwijkende vorm is de ablativus enkelvoud, die niet op -i eindigt maar op -e.
Studeamus